Atribuită Cumpărare directă

Set ski Jacheta Fusion plus Pantaloni rider (marime S- 1cpl, M- 3cpl, L- 1cpl, XL- 1cpl, XXL- 1cpl)

Număr anunț
DA32745182
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA SIGHETU MARMATIEI (CUI 4296406)
Furnizor / câștigător
COMPLETE DISTRIBUTIONS AND SERVICES SRL (CUI 35205173)
Cod CPV
37411160-1 · Imbracaminte de schi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.035,23 RON
Valoare atribuită
8.035,23 RON
Data publicării
08.03.2023 00:00
Data finalizării
09.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.035,23 RON

din 8.035,23 RON estimat