Atribuită Cumpărare directă

Ghidul Secretarului

Număr anunț
DA32745972
Autoritate contractantă
COMUNA MARGAU (CUI 4426220)
Furnizor / câștigător
LBW - EDITURI SPECIALIZATE SRL (CUI 30792727)
Cod CPV
22100000-1 · Carti, brosuri si pliante tiparite (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
266,67 RON
Valoare atribuită
266,67 RON
Data publicării
08.03.2023 00:00
Data finalizării
09.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

266,67 RON

din 266,67 RON estimat