Atribuită Cumpărare directă

BISCUITI CONFORM ANUNT ADV1348056 /02-03-2023

Număr anunț
DA32746246
Autoritate contractantă
Penitenciarul Miercurea - Ciuc (CUI 4245631)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI 11180179)
Cod CPV
15821200-1 · Biscuiti dulci (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.630 RON
Valoare atribuită
6.630 RON
Data publicării
08.03.2023 00:00
Data finalizării
09.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.630 RON

din 6.630 RON estimat