Atribuită
Cumpărare directă
Crose mini golf, palete tenis de masa si mingi tenis - Centrul de Agrement si Divertisment
- Număr anunț
- DA32746289
- Autoritate contractantă
- SERVICUL PUBLIC LOCAL SALVAMONT, agrement si parking (CUI 35800774)
- Furnizor / câștigător
- TD ROM SRL (CUI 402318)
- Cod CPV
- 37471300-3 · Crose de golf (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.863,53 RON
- Valoare atribuită
- 2.863,53 RON
- Data publicării
- 08.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.