Atribuită Cumpărare directă

INNOIRE 9 licente ESET Internet Security 36 luni

Număr anunț
DA32746347
Autoritate contractantă
Comuna Costesti (CUI 2407559)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
Cod CPV
48760000-3 · Pachete software de protectie antivirus (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.555 RON
Valoare atribuită
1.555 RON
Data publicării
08.03.2023 00:00
Data finalizării
09.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.555 RON

din 1.555 RON estimat