Atribuită Cumpărare directă

Espressor manual De'Longhi Dedica Style EC 685, 1350 W, 15 Bar, 1.1 l, Slim, Inox

Număr anunț
DA32746601
Autoritate contractantă
ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39711310-5 · Filtre de cafea electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
613,36 RON
Valoare atribuită
613,36 RON
Data publicării
08.03.2023 00:00
Data finalizării
09.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

613,36 RON

din 613,36 RON estimat