Atribuită Cumpărare directă

KIT ULEI

Număr anunț
DA32747109
Autoritate contractantă
COMUNA CEPARI (CUI 4122043)
Furnizor / câștigător
TECHNOLOGY PROMOTION SRL (CUI 6796092)
Cod CPV
09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,02 RON
Valoare atribuită
121,02 RON
Data publicării
08.03.2023 00:00
Data finalizării
09.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,02 RON

din 121,02 RON estimat