Atribuită Cumpărare directă

Perform - ambalaj doza 900 g

Număr anunț
DA32747872
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Sibiu (CUI 4240650)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.656,25 RON
Valoare atribuită
2.656,25 RON
Data publicării
09.03.2023 00:00
Data finalizării
13.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.656,25 RON

din 2.656,25 RON estimat