Atribuită Cumpărare directă

Container Cerneala Epson C13T04D100 XP-5100 / WF-2860DWF / ET-2700 [ C13T04D100 ]

Număr anunț
DA32748877
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MAGURELE ILFOV (CUI 38987368)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57,97 RON
Valoare atribuită
57,97 RON
Data publicării
09.03.2023 00:00
Data finalizării
10.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57,97 RON

din 57,97 RON estimat