Atribuită Cumpărare directă

ARTICOLE AMENAJARI

Număr anunț
DA32750500
Autoritate contractantă
COLEGIUL DE SERVICII ÎN TURISM "NAPOCA (CUI 5593758)
Furnizor / câștigător
MENDIX SRL (CUI 15941868)
Cod CPV
44115800-7 · Accesorii interioare de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.669,08 RON
Valoare atribuită
2.669,08 RON
Data publicării
09.03.2023 00:00
Data finalizării
10.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.669,08 RON

din 2.669,08 RON estimat