Atribuită Cumpărare directă

Hidroxid de sodiu soluţie c(NaOH) = 0.1 mol/l (0.1 N) Titripur® Reag. Ph Eur.CAS:1310-73-2. Producat

Număr anunț
DA32750874
Autoritate contractantă
Directia Sanitar Veterinara si Siguranta Alimentelor Vrancea (CUI 4297614)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
175,20 RON
Valoare atribuită
175,20 RON
Data publicării
09.03.2023 00:00
Data finalizării
09.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

175,20 RON

din 175,20 RON estimat