Atribuită Cumpărare directă

Filtre aer stadion

Număr anunț
DA32751564
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV RAPID BUCURESTI (CUI 4420651)
Furnizor / câștigător
GREEN DOT SRL (CUI 34318530)
Cod CPV
42514310-8 · Filtre de aer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.306,95 RON
Valoare atribuită
49.306,95 RON
Data publicării
09.03.2023 00:00
Data finalizării
13.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.306,95 RON

din 49.306,95 RON estimat