Atribuită Cumpărare directă

Stingatoare Primaria Uricani

Număr anunț
DA32751779
Autoritate contractantă
Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
Furnizor / câștigător
MIROPA ARM SRL (CUI 14657400)
Cod CPV
35111300-8 · Extinctoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.600 RON
Valoare atribuită
2.600 RON
Data publicării
09.03.2023 00:00
Data finalizării
10.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.600 RON

din 2.600 RON estimat