Atribuită Cumpărare directă

Ezo-Forte 1L INTSRUMENTAR CONCENTRAT

Număr anunț
DA32753500
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI RO3127263)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
Cod CPV
33141800-8 · Consumabile dentare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179,49 RON
Valoare atribuită
179,49 RON
Data publicării
09.03.2023 00:00
Data finalizării
10.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

179,49 RON

din 179,49 RON estimat