Atribuită Cumpărare directă

Pachet gradinarit

Număr anunț
DA32754284
Autoritate contractantă
SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI RO10881986)
Furnizor / câștigător
DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
309,63 RON
Valoare atribuită
309,63 RON
Data publicării
09.03.2023 00:00
Data finalizării
10.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

309,63 RON

din 309,63 RON estimat