Atribuită Cumpărare directă

Acumulator laptop HP 840 G5, Acumulator laptop HP EliteBook Folio 9470m

Număr anunț
DA32754821
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
31434000-7 · Acumulatori cu litiu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.041,99 RON
Valoare atribuită
4.041,99 RON
Data publicării
09.03.2023 00:00
Data finalizării
10.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.041,99 RON

din 4.041,99 RON estimat