Atribuită Cumpărare directă

Rezerva pentru mop Vileda Easy Wring Turbo 2in1

Număr anunț
DA32754952
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
39220000-0 · Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
656,80 RON
Valoare atribuită
656,80 RON
Data publicării
09.03.2023 00:00
Data finalizării
13.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

656,80 RON

din 656,80 RON estimat