Atribuită Cumpărare directă

Servicii de informare și publicitate

Număr anunț
DA32755194
Autoritate contractantă
JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
Furnizor / câștigător
IVEREM GROUP S.R.L. (CUI 40526986)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.620 RON
Valoare atribuită
29.620 RON
Data publicării
09.03.2023 00:00
Data finalizării
10.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.620 RON

din 29.620 RON estimat