Atribuită Cumpărare directă

FAZ-200F Subscription FortiGuard Indicator of Compromise (IOC) 1 an+FAZ-200F FortiCare Contract 24x7

Număr anunț
DA32755668
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA CRISURI (CUI 23782674)
Furnizor / câștigător
RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI 3736380)
Cod CPV
72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.667,50 RON
Valoare atribuită
8.667,50 RON
Data publicării
09.03.2023 00:00
Data finalizării
10.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.667,50 RON

din 8.667,50 RON estimat