Atribuită Cumpărare directă

FAP221 series FortiCare Contract , HW Replace, FW General Upgrades, 24x7 Support 1an*6 buc

Număr anunț
DA32755727
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA CRISURI (CUI 23782674)
Furnizor / câștigător
RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI 3736380)
Cod CPV
72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.347,20 RON
Valoare atribuită
2.347,20 RON
Data publicării
09.03.2023 00:00
Data finalizării
10.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.347,20 RON

din 2.347,20 RON estimat