Atribuită Cumpărare directă

Reabilitare completa Scoala Padureni

Număr anunț
DA32755752
Autoritate contractantă
ORASUL CHISINEU CRIS (CUI 3519283)
Furnizor / câștigător
GLOBAL ART CONSTRUCTION S.R.L. (CUI 43559031)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
543.173,34 RON
Valoare atribuită
543.173,34 RON
Data publicării
09.03.2023 00:00
Data finalizării
13.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

543.173,34 RON

din 543.173,34 RON estimat