Atribuită Cumpărare directă

Transport local / manipulare suprafata Teraflex

Număr anunț
DA32756172
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Handbal (CUI 4266359)
Furnizor / câștigător
ILARIA LOGISTIC SRL (CUI 34085443)
Cod CPV
60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.109 RON
Valoare atribuită
3.109 RON
Data publicării
09.03.2023 00:00
Data finalizării
10.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.109 RON

din 3.109 RON estimat