Atribuită Cumpărare directă

PULPA VITA ( MANZAT) DEGRESATA FARA OS

Număr anunț
DA32756434
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 68 (CUI 35038830)
Furnizor / câștigător
TOTAL TOP GLOBAL SRL (CUI 15957120)
Cod CPV
15111100-0 · Carne de vita (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
487,17 RON
Valoare atribuită
487,17 RON
Data publicării
09.03.2023 00:00
Data finalizării
13.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

487,17 RON

din 487,17 RON estimat