Atribuită Cumpărare directă

Ventilator axial perete Vents OVK 2E 200, D 200 mm, 55 W, 2300 RPM, 860 mc/h

Număr anunț
DA32757281
Autoritate contractantă
Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
Furnizor / câștigător
NOVITEC OFFICE SRL (CUI 23793126)
Cod CPV
39717100-2 · Ventilatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
444,50 RON
Valoare atribuită
444,50 RON
Data publicării
09.03.2023 00:00
Data finalizării
10.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

444,50 RON

din 444,50 RON estimat