Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de telefonie mobila
- Număr anunț
- DA32757304
- Autoritate contractantă
- COMPLEX MULTIFUNCTIONAL "SF. ANDREI (CUI 39558429)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
- Cod CPV
- 64212000-5 · Servicii de telefonie mobila (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.137,70 RON
- Valoare atribuită
- 28.137,70 RON
- Data publicării
- 09.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.