Atribuită
Cumpărare directă
Executie lucrari de bransare la reteaua de energie electrica
- Număr anunț
- DA32757648
- Autoritate contractantă
- Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
- Furnizor / câștigător
- MARYELECTRIC SRL (CUI 15168895)
- Cod CPV
- 45311100-1 · Lucrari de cablare electrica (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.634,96 RON
- Valoare atribuită
- 2.634,96 RON
- Data publicării
- 09.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.