Acasă · Licitații
· Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie nchirieri de utilaje şi mijloace de transport cu operator pentru lucrările ADPP
- Număr anunț
- DA32758509
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
- Furnizor / câștigător
- MACVEGA TRANS SRL (CUI 38256988)
- Cod CPV
- 45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 92.412 RON
- Valoare atribuită
- 92.412 RON
- Data publicării
- 09.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.