Atribuită Cumpărare directă

RAMA CLICK NEGRU A4 si A3 pentru Facultatea ETTI - UPB conform ref. 81141/06.03.2023 si oferta

Număr anunț
DA32761968
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
Cod CPV
44142000-7 · Rame (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.562 RON
Valoare atribuită
7.562 RON
Data publicării
10.03.2023 00:00
Data finalizării
13.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.562 RON

din 7.562 RON estimat