Atribuită Cumpărare directă

bara inox

Număr anunț
DA32762358
Autoritate contractantă
Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale - Unitatea Teritoriala 350 (CUI 8887693)
Furnizor / câștigător
INOXPRO METAL SRL (CUI 33982610)
Cod CPV
45341000-9 · Montare de balustrade (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.247,50 RON
Valoare atribuită
6.247,50 RON
Data publicării
10.03.2023 00:00
Data finalizării
14.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.247,50 RON

din 6.247,50 RON estimat