Atribuită Cumpărare directă

Biblioraft bibliorafturi plastifiat 75 mm A4 cu margine metalica B4U ALBASTRU - IT Bucuresti

Număr anunț
DA32762372
Autoritate contractantă
INSPECTIA DE STAT PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE SI INSTALATIILOR DE RIDICAT - ISCIR (CUI 9731330)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.196 RON
Valoare atribuită
1.196 RON
Data publicării
10.03.2023 00:00
Data finalizării
13.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.196 RON

din 1.196 RON estimat