Atribuită
Cumpărare directă
Sistem Intel® Core™ i5-6500 3.20 GHz, 16GB RAM DDR4, SATA SSD 480 GB, HDD 1 TB 7200
- Număr anunț
- DA32763189
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN RESITA (CUI 1061626)
- Furnizor / câștigător
- 2FASTNET GROUP S.R.L. (CUI 42955976)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.655,46 RON
- Valoare atribuită
- 2.655,46 RON
- Data publicării
- 10.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.