Atribuită Cumpărare directă

Mat.laborator (substante,reactivi,alte mat.)

Număr anunț
DA32764078
Autoritate contractantă
Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI RO1443170)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.195,06 RON
Valoare atribuită
6.195,06 RON
Data publicării
10.03.2023 00:00
Data finalizării
13.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.195,06 RON

din 6.195,06 RON estimat