Atribuită Cumpărare directă

Anvelopa 185/65R15 88T all season GOODYEAR

Număr anunț
DA32764351
Autoritate contractantă
BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA (CUI RO4283376)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
334,63 RON
Valoare atribuită
334,63 RON
Data publicării
10.03.2023 00:00
Data finalizării
13.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

334,63 RON

din 334,63 RON estimat