Atribuită Cumpărare directă

Router wireless TELTONIKA RUT240

Număr anunț
DA32766507
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA SA BUZAU (CUI RO22987337)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.756,28 RON
Valoare atribuită
2.756,28 RON
Data publicării
10.03.2023 00:00
Data finalizării
13.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.756,28 RON

din 2.756,28 RON estimat