Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE ALIMENTARE LICEUL ELIE RADU SAPTAMANA 13-17 MARTIE 2023

Număr anunț
DA32766673
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "ELIE RADU", MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2842919)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.319,08 RON
Valoare atribuită
3.319,08 RON
Data publicării
10.03.2023 00:00
Data finalizării
10.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.319,08 RON

din 3.319,08 RON estimat