Atribuită Cumpărare directă

telefon fix

Număr anunț
DA32768104
Autoritate contractantă
CONSILIUL SUPERIOR AL MAGISTRATURII (CUI 16973795)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
32552100-8 · Receptoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,20 RON
Valoare atribuită
672,20 RON
Data publicării
10.03.2023 00:00
Data finalizării
15.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,20 RON

din 672,20 RON estimat