Atribuită Cumpărare directă

Unitate UPS

Număr anunț
DA32768163
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA SPECIALA STEFAN CEL MARE (CUI 4145446)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,02 RON
Valoare atribuită
252,02 RON
Data publicării
10.03.2023 00:00
Data finalizării
15.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,02 RON

din 252,02 RON estimat