Atribuită Cumpărare directă

PACHET CABLURI/CONECTOARE,aaam6xbk6tt, ang.156/228, deviz Fantoma, ref.1742

Număr anunț
DA32768235
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
Furnizor / câștigător
FBS LINES SRL (CUI 14491110)
Cod CPV
31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.888,20 RON
Valoare atribuită
2.888,20 RON
Data publicării
10.03.2023 00:00
Data finalizării
13.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.888,20 RON

din 2.888,20 RON estimat