Atribuită Cumpărare directă

cap sudura inferior- welding head, upper, 15 mm30*, cod-311970-00/307590

Număr anunț
DA32769704
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
QUANTUM PROTECT SRL (CUI 24173890)
Cod CPV
44315100-2 · Accesorii de sudura (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.100 RON
Valoare atribuită
18.100 RON
Data publicării
13.03.2023 00:00
Data finalizării
15.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.100 RON

din 18.100 RON estimat