Atribuită Cumpărare directă

PACHET ACCESORII MUZICALE

Număr anunț
DA32769915
Autoritate contractantă
FILARMONICA "ION DUMITRESCU (CUI 7538326)
Furnizor / câștigător
APERTO IMPORT EXPORT SRL (CUI 14301186)
Cod CPV
37320000-7 · Piese si accesorii pentru instrumente muzicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.554,65 RON
Valoare atribuită
16.554,65 RON
Data publicării
13.03.2023 00:00
Data finalizării
14.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.554,65 RON

din 16.554,65 RON estimat