Atribuită
Cumpărare directă
Reparatie compresor Bottarini KS45 si compresor Vario 22
- Număr anunț
- DA32773039
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
- Furnizor / câștigător
- MVA AIR SOLUTION S.R.L. (CUI 33263054)
- Cod CPV
- 42123000-7 · Compresoare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.256 RON
- Valoare atribuită
- 5.256 RON
- Data publicării
- 13.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 15.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.