Atribuită Cumpărare directă

Peridoc pentru transport auto skijet

Număr anunț
DA32773683
Autoritate contractantă
ORASUL EFORIE (CONSILIUL LOCAL EFORIE) (CUI 4617794)
Furnizor / câștigător
CATAMON SERV SRL (CUI 22712204)
Cod CPV
34223000-6 · Remorci si semiremorci (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.197 RON
Valoare atribuită
14.197 RON
Data publicării
13.03.2023 00:00
Data finalizării
14.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.197 RON

din 14.197 RON estimat