Atribuită Cumpărare directă

Pahar plas,Bureti vase,Hartie igienica,Detergent pard,Saci,Cif,Domestos,Acoperitor p,Alcool san,Clor

Număr anunț
DA32774470
Autoritate contractantă
COLEGIUL REFORMAT BACZKAMADARASI KIS GERGELY (CUI 14076580)
Furnizor / câștigător
PAPER-LINE SRL (CUI 23962683)
Cod CPV
39222000-4 · Articole de catering (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.126,47 RON
Valoare atribuită
1.126,47 RON
Data publicării
13.03.2023 00:00
Data finalizării
14.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.126,47 RON

din 1.126,47 RON estimat