Atribuită
Cumpărare directă
Biblioraft 5/8 cm - plastifiat, cu sina metal si buzunar eticheta, A/N/R/V/G/Gri/O/Bordo
- Număr anunț
- DA32774718
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
- Furnizor / câștigător
- BIROTICA RS SRL (CUI 32329177)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.670 RON
- Valoare atribuită
- 1.670 RON
- Data publicării
- 13.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 14.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.