Atribuită Cumpărare directă

FURNIZARE MOTORINA EURO 5 VRAC

Număr anunț
DA32777312
Autoritate contractantă
COMUNA PRUNDU BARGAULUI (CUI 4347410)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
157.500 RON
Valoare atribuită
157.500 RON
Data publicării
13.03.2023 00:00
Data finalizării
14.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

157.500 RON

din 157.500 RON estimat