Atribuită Cumpărare directă

Stingator nou cu dioxid de carbon Tip G2

Număr anunț
DA32777804
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZU SELIMBAR (CUI 17929259)
Furnizor / câștigător
MIFLOREX SRL (CUI 4269681)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.032 RON
Valoare atribuită
1.032 RON
Data publicării
13.03.2023 00:00
Data finalizării
14.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.032 RON

din 1.032 RON estimat