Atribuită Cumpărare directă

WAK-DMSO-10 CryoSure DMSO (cut x 10flc x 10ml)

Număr anunț
DA32778348
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
33141500-5 · Consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.622,40 RON
Valoare atribuită
40.622,40 RON
Data publicării
13.03.2023 00:00
Data finalizării
14.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.622,40 RON

din 40.622,40 RON estimat