Atribuită Cumpărare directă

Accesorii pentru drona DJI Matrice 300 rtk

Număr anunț
DA32778366
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01751 Rasnov (CUI 4443337)
Furnizor / câștigător
SURVEY TOPO SOLUTIONS S.A. (CUI 31231820)
Cod CPV
34711200-6 · Aeronave fara pilot (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.310,28 RON
Valoare atribuită
3.310,28 RON
Data publicării
13.03.2023 00:00
Data finalizării
14.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.310,28 RON

din 3.310,28 RON estimat