Atribuită Cumpărare directă

Hrana pentru animale

Număr anunț
DA32778537
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
OLIPROSPER S.R.L. (CUI 38875984)
Cod CPV
15710000-8 · Furaje preparate pentru animale de ferma sau pentru alte animale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.221,64 RON
Valoare atribuită
4.221,64 RON
Data publicării
13.03.2023 00:00
Data finalizării
15.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.221,64 RON

din 4.221,64 RON estimat