Atribuită Cumpărare directă

Fiset dulap dulapuri metalic doua 2 usi o 1 polita raft 800x350X600 FARA MONTAJ B129 B4U

Număr anunț
DA32778547
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Bistrita Nasaud (CUI 4347712)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
370,68 RON
Valoare atribuită
370,68 RON
Data publicării
13.03.2023 00:00
Data finalizării
14.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

370,68 RON

din 370,68 RON estimat